USŁUGI HEDAN

Smarownice automatyczne Schaeffler CONCEPT

W HEDAN stawiamy na inteligentne i autonomiczne rozwiązania, wspomagające bieżące procesy technologiczne. Dzięki automatycznym smarownicom Schaeffler, jesteśmy w stanie zagwarantować Ci odpowiednie zaopatrzenie w olej lub smar maszyn i urządzeń przemysłowych bez konieczności ich zatrzymania. W zależności od Twoich potrzeb, możemy zaproponować Ci proste i ekonomiczne systemy smarowania jednopunktowego oraz bardziej złożone systemy wielopunktowe.

Obniż koszty
zwiększając bezpieczeństwo
Popraw wydajność i żywotność łożysk tocznych

Czy wiesz, że 80% przedwczesnych uszkodzeń łożysk tocznych może być wyeliminowanych? Kluczowym elementem w ich eksploatacji jest właśnie smarowanie. By jednak proces ten przeprowadzić skutecznie i uzyskać pożądany efekt, środek smarny należy nałożyć w optymalnej ilości, we właściwym miejscu i czasie oraz z użyciem odpowiedniej smarownicy. Chętnie zadbamy kompleksowo o ten proces, oferując jednocześnie realne oszczędności i minimalizując ryzyko nieplanowanych przestojów.

Bezobsługowy system

Rozwiązania HEDAN są w pełni autonomiczne i za wyjątkiem wymiany kartridża, nie wymagają obecności pracownika utrzymania ruchu do ich obsługi. Proces smarowania odbywa się dzięki programowalnej pompie. Obsługa systemu nie wymaga specjalistycznej wiedzy i narzędzi.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Systemy smarowania automatycznego pozwalają zapewnić ciągłość produkcji, eliminując konieczność zatrzymania maszyn i urządzeń na czas serwisu. Redukują również ilość nieplanowanych przestojów, spowodowanych niewłaściwą gospodarką smarową.

Modułowe rozwiązanie

Automatyczne pompy smarownicze Schaeffler pozwalają na łatwą rozbudowę systemów smarowania. W połączeniu z naszymi innowacyjnymi rozwiązaniami Diagnostyki 4.0, tworzą inteligentny system, ułatwiający zarządzanie w oparciu o idee Przemysłu 4.0.

ZAMÓW DARMOWY AUDYT

Zamów bezpłatny
audyt z zakresu utrzymania ruchu

Autonomiczny system

Dzięki automatycznym smarownicom CONCEPT możliwe jest dokładne zaopatrzenie w olej lub smar maszyn i urządzeń przemysłowych. Ze względu na ich wszechstronną programowalność i opcję rozbudowy systemów smarowania, praktycznie nie ma ograniczeń w ich stosowaniu.

Kamil Ostapski
Inżynier Sprzedaży  | +48 662 046 448

SZCZEGÓŁOWY ZAKRES WSPARCIA

Smarownice automatyczne Schaeffler CONCEPT

KROK 1

Audyt w docelowej lokalizacji

Podczas pierwszej wizyty przeprowadzimy dokładną analizę docelowych punktów, które wyposażymy w system smarowania. Zweryfikujemy możliwości ich montażu oraz ocenimy ich funkcjonalność. Określimy również Twoje oczekiwania, na bazie których dobierzemy odpowiedni system i dokonamy wyceny.

KROK 2

Dobór systemu

Posiadając niezbędne dane i znając Twoje oczekiwania, dobierzemy najlepiej dopasowany system smarowy oraz dokonamy niezbędnych obliczeń, które wskażą nam odpowiedni środek smarny. W zależności od typu i obciążenia łożyska, prędkości obrotowej, temperatury i warunków pracy, dobierzemy dedykowane rozwiązanie.

KROK 3

Instalacja systemu

Wcześniej skonfigurowany i przygotowany do montażu system, możemy dostarczyć pod wskazany przez Ciebie adres, jak również zająć się kompleksowo jego instalacją i uruchomieniem. Niezależnie od opcji, którą wybierzesz zadbamy o przeszkolenie wskazanego przez Ciebie zespołu, w zakresie poprawności pracy systemu i jego obsługi.

KROK 4

Wsparcie inżynieryjne

Na każdym etapie projektu będziemy do Twojej dyspozycji i zaoferujemy wsparcie techniczne i inżynieryjne. Chętnie zaangażujemy się w rozwój i wdrożenie narzędzi z zakresu Przemysłu 4.0 w Twojej firmie i kompleksowo zadbamy o odpowiednią optymalizację zużycia komponentów oraz pomożemy w doborze akcesoriów smarowych.

OBUDOWY
TECHNIKA LINIOWA

Nowość 2022

Inteligentny system smarowania

OPTIME C1 to innowacyjne rozwiązanie IoT, które umożliwia monitorowanie stanu wszystkich punktów smarowania, zarówno w miejscu ich instalacji, w biurze, jak i na drugim końcu świata. Dzięki funkcji plug and play, zarówno instalacja systemu jak również jego obsługa jest prosta i czytelna.

INTELIGENTNY SYSTEM SMAROWANIA

System OPTIME C1

1

OPTIME Digital Service

• Łatwa w użyciu aplikacja mobilna
• Wydajny, internetowy pulpit nawigacyjny dla komputerów stacjonarnych

2

OPTIME C1

• Moduł NFC dający możliwość podłączenia (plug and play)
• Komunikacja typu mesh umożliwiająca stworzenie niezawodnej i łatwej w zarządzaniu sieci
• Zwiększone ciśnienie do 10 barów przez pompę elektryczną
• Wymienna bateria

3

Concept1 Cartridge

• OPTIME C1 jest kompatybilny z wkładami Concept1
• Można go uzupełnić smarem ARCANOL lub własną alternatywą

4

Bramka

• Komunikacja mobilna przez SIM lub Ethernet

Twój park maszynowy pod kontrolą

Poznaj serię automatycznych smarownic Schaeffler, dzięki którym zyskasz gwarancję odpowiedniego zaopatrzenia maszyn i urządzeń przemysłowych w olej lub smar, bez konieczności ich zatrzymywania.

Automatyczna smarownica
Schaeffler CONCEPT 1
Automatyczna smarownica
Schaeffler CONCEPT 2
Automatyczna smarownica
Schaeffler CONCEPT 4
Automatyczna smarownica
Schaeffler CONCEPT 8

Wkłady uzupełniające

Wszystkie wkłady do smarownic CONCEPT są również dostępne jako puste kartridże wielokrotnego użytku. Oznacza to, że urządzenia CONCEPT mogą być obsługiwane przy użyciu smarów innych producentów, które nie należą do oferty Arcanol. Można je łatwo uzupełnić za pomocą standardowej smarownicy i odpowiedniego adaptera. Po napełnieniu, kartridż jest gotowy do użycia i może być dopasowany do urządzenia CONCEPT.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

DZIAŁ TECHNICZNY

Kamil Ostapski
+48 662 046 448
kamil.ostapski@hedan.pl

POZOSTAŁE USŁUGI HEDAN

Zobacz jakie wsparcie

możemy Ci zaoferować

OUTSOURCING UTRZYMANIA RUCHU

Program wsparcia technicznego HEDAN I 4.0

Jesteśmy przekonani, że optymalne dostosowanie do siebie wszystkich systemów składowych maszyny oraz stały monitoring jej funkcjonowania, pozwala osiągnąć największą efektywność produkcyjną, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. W HEDAN wiemy jak skutecznie wykorzystywać nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym przemysł rozwija się bezpieczniej, szybciej i taniej. Chętnie pomożemy Ci w tym procesie. Kompleksowo!

  Potrzebujesz
  więcej informacji?


  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

  MAGAZYN INTERNETOWY HEDAN

  Dobrze wiedzieć

  PARTNERZY HEDAN

  Zaufanie, które procentuje

  Pozostańmy
  w kontakcie

  Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

  HEDAN Sp. z o.o.
  ul. Karmelkowa 66
  52-319 Wrocław
  tel.: +48 71 792 51 90
  e-mail: biuro@hedan.pl

  Adres rejestrowy:
  ul. Godlewskiego 7A/2
  54-609 Wrocław


   Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
   © Copyright 2023 HEDAN Sp. z o.o.

   Powered by: Pantoda Studio