USŁUGI HEDAN

Serwis

W ramach świadczonych usług stawiamy na inteligentne i autonomiczne rozwiązania serwisowe. Takie podejście pozwala optymalnie zaplanować działania konserwacyjne, wykorzystanie personelu oraz zakup części zamiennych w sposób terminowy i najbardziej oszczędny. Wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba wykorzystania tradycyjnych metod pracy, jesteśmy w stanie je zrealizować – w każdych warunkach, rozwiązując nawet najcięższe przypadki.

Unikaj przestojów
i zwiększ rentowność
Wiemy jak skutecznie zadbać o Twój park maszynowy

Jeśli w trakcie prac diagnostycznych wykryjemy nieprawidłowości związane z pracą maszyn, niezwłocznie zaproponujemy Ci odpowiednie narzędzia, materiały eksploatacyjne i usługi, które pozwolą zapewnić szybkie i sprawne wykonanie prac montażowych. Jako wiodący dystrybutor w branży łożyskowej, zagwarantujemy bezpośredni dostęp do niezbędnych komponentów, które w razie potrzeby dostarczymy jeszcze tego samego dnia. Wszystko to z myślą o ograniczeniu do minimum wymaganych przestojów, obniżeniu kosztów konserwacji, a tym samym jak najszybszym przywróceniu dostępności Twoich maszyn.

Natychmiastowa ocena

W pracach serwisowych i diagnostycznych wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, które ograniczają do minimum konieczność zatrzymywania maszyn podczas technicznych badań. Ich wykorzystanie umożliwia nam jednocześnie ocenę ich stanu już w trakcie prowadzonych prac.

Krótki czas reakcji

Staramy się być zawsze tam, gdzie sprawy stają się poważne i wymagają naszej pilnej interwencji. Zespół naszych serwisantów jest gotowy wesprzeć Cię niezwłocznie i jeżeli to możliwe, rozwiązać problem jeszcze tego samego dnia.

Ekspercka
wiedza

Wykorzystując nasze ponad 30 letnie doświadczenie i posiłkując się ekspercką wiedzą naszych strategicznych partnerów, wskażemy członkom Twojego zespołu optymalne i sprawdzone praktyki, obejmujące kluczowe aspekty konserwacji Waszych maszyn.

Kompleksowe wsparcie

W ramach programu wsparcia technicznego HEDAN 4.0 kompleksowo zadbamy o regularną i profesjonalną obsługę serwisową Twojego parku maszynowego. Dzięki niemu zyskasz gwarancję stabilności pracy, redukując jednocześnie koszty stałe.

Diagnozujemy,
żeby poznać problem

W pracach serwisowych i diagnostycznych wykorzystujemy nowoczesne techniki analityczne — od pomiaru drgań po analizę momentu obrotowego i endoskopię. Dzięki temu możemy szybko zidentyfikować awarie i opracować odpowiednie rozwiązania. Na bazie zebranych parametrów przygotujemy techniczny raport zalecanych konserwacji i napraw. Naszymi wnioskami podzielimy się z odpowiedzialnym za utrzymanie ruchu zespołem. Oprócz zebranych wyników omówimy w szczególności zalecane czynności serwisowe i jeśli będziesz zainteresowany naszym wsparciem, przeprowadzimy niezbędne prace.

Czas ma znaczenie!

Po zdiagnozowaniu problemu w maszynie lub urządzeniu należy go jak najszybciej wyeliminować. Zespół naszych serwisantów jest zawsze przygotowany na trudne zadania i w przypadku możliwości technicznych oraz dostępności części, zazwyczaj rozwiązuje problem jeszcze tego samego dnia. Chętnie pomożemy również Tobie – skontaktuj się ze mną.

Kamil Ostapski
Inżynier Sprzedaży  | +48 662 046 448

Konserwacja
narzędzi

Narzędzia powinny być konserwowane w regularnych odstępach czasu. Zapewnia to ich wysoką jakość pracy i przedłuża żywotność.  Nasi certyfikowani serwisanci znają te urządzenia doskonale i w ramach świadczonych usług w razie potrzeby naprawią, dokonają konserwacji, a następnie skalibrują każdy z nich.

Montaż i demontaż łożysk tocznych

Oferujemy swoje profesjonalne wsparcie w kompleksowym montażu i demontażu łożysk tocznych, występujących w większości maszyn i urządzeń dostępnych na rynku. Nasz wykwalifikowany zespół doświadczonych praktyków, gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo pracy i sprawną obsługę serwisową.

Dobór i wymiana środków smarnych

W ramach prac serwisowych oferujemy dobór i wymianę smarów w łożyskach wraz z ich właściwym nałożeniem. Wcześniej dokonamy niezbędnych obliczeń, które pozwolą dobrać odpowiedni środek smarny zapewniający najwyższą wydajność i żywotność łożysk tocznych oraz jednostek liniowych.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

DZIAŁ TECHNICZNY

Kamil Ostapski
kamil.ostapski@hedan.pl
+48 662 046 448

POZOSTAŁE USŁUGI HEDAN

Zobacz jakie wsparcie

możemy Ci zaoferować

OUTSOURCING UTRZYMANIA RUCHU

Program wsparcia technicznego HEDAN I 4.0

Jesteśmy przekonani, że optymalne dostosowanie do siebie wszystkich systemów składowych maszyny oraz stały monitoring jej funkcjonowania, pozwala osiągnąć największą efektywność produkcyjną, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. W HEDAN wiemy jak skutecznie wykorzystywać nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym przemysł rozwija się bezpieczniej, szybciej i taniej. Chętnie pomożemy Ci w tym procesie. Kompleksowo!

  Potrzebujesz
  więcej informacji?


  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

  MAGAZYN INTERNETOWY HEDAN

  Dobrze wiedzieć

  PARTNERZY HEDAN

  Zaufanie, które procentuje

  Pozostańmy
  w kontakcie

  Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

  HEDAN Sp. z o.o.
  ul. Karmelkowa 66
  52-319 Wrocław
  tel.: +48 71 792 51 90
  e-mail: biuro@hedan.pl

  Adres rejestrowy:
  ul. Godlewskiego 7A/2
  54-609 Wrocław


   Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
   © Copyright 2023 HEDAN Sp. z o.o.

   Powered by: Pantoda Studio