USŁUGI HEDAN

Centrum
Techniki Liniowej

Nasze wieloletnie doświadczenie, wiedza techniczna, odpowiedni park maszynowy, a także szeroka gama dostępnych od ręki produktów z zakresu techniki liniowej, sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne i kompleksowe wsparcie techniczne, nawet w przypadku najbardziej wymagających projektów. Działamy kompleksowo, kierując się realnymi potrzebami Klientów, dla których po wcześniejszych konsultacjach i pomiarach dobieramy dedykowane rozwiązania, wykorzystywane w procesie automatyzacji linii produkcyjnej oraz budowie maszyn i urządzeń.

Najwyższa jakość
to dobry ruch
Postaw na trwałe i skuteczne rozwiązania technologiczne

Działając kompleksowo, zagwarantujemy Ci odpowiedni dobór oraz stosowną obróbkę i montaż, tak by w efekcie zwiększyły one efektywność pracy maszyn i urządzeń. Oferowane w naszym Centrum Techniki Liniowej produkty, to komponenty charakteryzujące się dokładnością oraz precyzją, dzięki którym gwarantujemy optymalny przesuw liniowy.

Innowacyjne rozwiązanie modułowe

Wykorzystując bazę dostępnych w naszym magazynie od ręki komponentów, mamy możliwość w szybkim czasie i w konkurencyjnej cenie, niczym z klocków Lego, zbudować funkcjonalny i dedykowany do Twoich potrzeb system liniowy.

Idealnie dopasowane komponenty

Każdy element projektu jest specjalnie przygotowany i dostosowany do Twojego zamówienia w naszym Centrum Techniki Liniowej. Dzięki takiemu podejściu zyskujesz gwarancję kompatybilności systemu już na etapie koncepcji technicznej.

Oszczędność i brak ograniczeń w rozwoju

System modułowy pozwala w dowolnym momencie rozbudować wcześniej wdrożony projekt i dostosować go do aktualnych potrzeb, zachowując przy tym ciągłość pracy, przy jednoczesnej oszczędności w związku z rozbudową.

Wdrożenie zespołu i wsparcie serwisowe

Integralną częścią naszej pracy będzie przeszkolenie wskazanego przez Ciebie zespołu w zakresie poprawności pracy systemu i jego bieżącej obsługi. Dodatkowo chętnie podejmiemy się kompleksowej obsługi serwisowej wdrożonej linii.

Pełna
odpowiedzialność

W HEDAN każdy projekt zaczynamy zawsze od konsultacji technicznych, na bazie których powstaje koncepcja. Bierzemy jednocześnie pełną odpowiedzialność za dobór komponentów i bez najmniejszych obaw podejmiemy się ich przygotowania.

Sebastian Samborski
Inżynier Sprzedaży  | +48 601 250 159

SZCZEGÓŁOWY ZAKRES WSPARCIA

Centrum
Techniki Liniowej

KROK 1

Wstępna analiza techniczna

W pierwszej kolejności określimy dokładnie Twoje potrzeby. Z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi i przyrządów pomiarowych umożliwimy szybką i profesjonalną identyfikację oraz weryfikację prowadnic i napędów śrubowo-tocznych, niezależnie od producenta.

KROK 2

Dobór i kompletacja

W oparciu o wcześniej przeprowadzoną analizę, dobierzemy odpowiednie komponenty. Dostęp do ponad 27.000 tysięcy produktów w naszym magazynie, pozwoli nam dobrać, skompletować i dostarczyć uszkodzony produkt w krótkim czasie.

KROK 3

Profesjonalna obróbka i kompletacja

W naszym Centrum Techniki Liniowej, dostosujemy i poddamy odpowiedniej obróbce wszystkie komponenty wchodzące w skład systemu liniowego. Już na tym etapie zweryfikujemy jakość każdego z nich oraz zadbamy o ich pełną kompatybilność. Listę oferowanych usług znajdziesz poniżej.

KROK 4

Wdrożenie oraz szkolenia

Dostosowane do projektu komponenty dostarczymy pod wskazany adres, oferując jednocześnie ich montaż. Uzupełnieniem oferty mogą być również szkolenia z elementów techniki liniowej. Jesteśmy elastyczni i otwarci. Zakres i temat szkoleń dostosujemy indywidualnie do Twoich potrzeb, niezależnie od gałęzi przemysłu.

Zobacz jakie usługi
możemy Ci zaproponować

– Standardowe cięcie z dokładnością po długości do ± 1 mm
– Precyzyjne cięcie prowadnic umożliwiających łączenie na dowolną długość
– Pomiary oraz obróbka wałów szlifowanych i śrub kulowo-tocznych z dowolną obróbką
– Odtwarzanie dokumentacji, szkice CAD
– Dobór dodatkowych akcesoriów zwiększających żywotność prowadnic
– Weryfikacja produktów w parku maszynowym klienta
– Dobór i montaż automatycznych smarownic do prowadnic liniowych
– Montaż prowadnic liniowych

Przygotowanie do montażu systemu liniowego
Wstępny pomiar systemu liniowego
Identyfikacja skoku gwintu
Kontrola wykonania czopu śruby kulowo-tocznej

Zaufaj naszemu
doświadczeniu

Elementy techniki liniowej często sprawiają problemy w weryfikacji, budowie oznaczeń czy konfiguracji podzespołów. Dlatego też do każdego projektu i wyceny zawsze podchodzimy indywidulanie, począwszy od rozmów, pomiarów oraz obliczeń a w przypadku potrzeb klienta skończywszy na asyście czy też montażu.

Paweł Marek
Dyrektor Zarządzający  | +48 516 085 630

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy do
Twojej dyspozycji

DZIAŁ TECHNICZNY

Sebastian Samborski
+48 601 250 159
sebastian.samborski@hedan.pl

Mateusz Jakubowski
+48 663 211 822
mateusz.jakubowski@hedan.pl

POZOSTAŁE USŁUGI HEDAN

Zobacz jakie wsparcie

możemy Ci zaoferować

OUTSOURCING UTRZYMANIA RUCHU

Program wsparcia technicznego HEDAN I 4.0

Jesteśmy przekonani, że optymalne dostosowanie do siebie wszystkich systemów składowych maszyny oraz stały monitoring jej funkcjonowania, pozwala osiągnąć największą efektywność produkcyjną, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. W HEDAN wiemy jak skutecznie wykorzystywać nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym przemysł rozwija się bezpieczniej, szybciej i taniej. Chętnie pomożemy Ci w tym procesie. Kompleksowo!

  Potrzebujesz
  więcej informacji?


  Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

  MAGAZYN INTERNETOWY HEDAN

  Dobrze wiedzieć

  PARTNERZY HEDAN

  Zaufanie, które procentuje

  Pozostańmy
  w kontakcie

  Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

  HEDAN Sp. z o.o.
  ul. Karmelkowa 66
  52-319 Wrocław
  tel.: +48 71 792 51 90
  e-mail: biuro@hedan.pl

  Adres rejestrowy:
  ul. Godlewskiego 7A/2
  54-609 Wrocław


   Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
   © Copyright 2022 HEDAN Sp. z o.o.

   Powered by: Pantoda Studio