POZNAJMY SIĘ

Od 30 lat 
zmieniamy
polski przemysł

Niedobór zasobów naturalnych, dynamiczny rozwój technologiczny i zmiany klimatyczne mają ogromny wpływ na otoczenie, w którym funkcjonujemy. Branża przemysłowa coraz częściej musi mierzyć się z wyzwaniem robienia więcej za mniej. Dlatego w HEDAN nieustannie wspieramy naszych Klientów w transformacji, dzięki której wspólnie działamy wydajniej i w ramach zrównoważonego rozwoju.

Najważniejszy
jest człowiek

Ile rzeczy może wydarzyć się przez 30 lat? Jak wiele może się zmienić w tym czasie? Ile szans wykorzystamy i jak zmienią one świat, w którym żyjemy? Sięgając myślami wstecz, z uśmiechem na twarzy wspominam osoby, momenty i doświadczenia, z którymi miałam okazję spotkać się w tym czasie. Dziś stanowią one integralną część naszego firmowego DNA – tego kim jesteśmy, jak myślimy i działamy.

Mimo dynamicznego rozwoju i licznych zmian, których byliśmy częścią, pewne rzeczy są jednak niezmienne. Nieustannie polegamy na ludziach, bo bez ich umysłów i sprawnych rąk nie dalibyśmy rady. Połączenie osobowości z inżynierską wiedzą i doświadczeniem każdego z nich, stanowi dziś największą wartość i sukces HEDAN.

Renata Nowacka Młynarkiewicz
Prezes zarządu

HISTORIA HEDAN

Trzy dekady zmian

1991

Autoryzowany dystrybutor FAG

Stajemy się jednym z pierwszych autoryzowanych dystrybutorów FAG Kugelfischer w Polsce

2003

Umowa z Grupą Schaeffler

Podpisujemy umowę partnerską z Grupą Schaeffler i rozszerzamy ofertę handlową o produkty INA

2005

Diagnostyka wibracyjna w ofercie

Wprowadzamy do oferty innowacyjną usługę diagnostyki wibracyjnej z wykorzystaniem detektora drgań.

2012

Centrum Techniki Liniowej

Jako certyfikowany partner technologiczny Schaeffler otwieramy nowoczesne Centrum Techniki Liniowej  

2013

Instalacja SMART-CHECK

Realizujemy największą w Polsce instalację urządzeń SMART-CHECK na strategicznych liniach produkcyjnych w przemyśle automotive

2018

Powiększenie oferty

Powiększamy ofertę handlową o pasy i koła, jednocześnie podpisując umowę dystrybutorską z firmą Optibelt

2019

Smarownice automatyczne Concept

Nasza oferta powiększa się o systemy smarowania automatycznego z serii Concept, wraz z ich kompleksową instalacją

2021

Certified by Schaeffler

Zostajemy certyfikowanym Partnerem Serwisowym firmy Schaeffler „Certified by Schaeffler” w technologii OPTIME

WARTOŚCI HEDAN

Jak działamy w biznesie

Rzetelność


Nie rzucamy słów na wiatr. Fundamentalną zasadą naszych działań jest odpowiedzialność i wywiązywanie się z podjętych zobowiązań. Powierzając nam konkretne zadanie, możesz być pewien, że należycie się z niego wywiążemy z zachowaniem określonego w ofercie budżetu i terminu.

Ekonomia


Świadczonymi usługami dążymy do optymalizacji procesów produkcyjnych w firmach naszych Klientów – tak by mogły działać taniej i wydajniej. Jako autoryzowany dystrybutor wiodących europejskich marek, oferujemy najlepsze ceny i gwarancję najwyższej jakości produktów i komponentów.

Wiedza


Odciążamy Klientów naszymi usługami i innowacyjnymi metodami pracy. To, co nas wyróżnia, to merytoryczna wiedza wspomagana wieloletnim doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania techniczne i logistyczne, które realnie pomogą Twojej firmie.

Elastyczność


Przykładamy dużą wagę do relacji oraz indywidualnego podejścia do oczekiwań i potrzeb naszych Klientów. Nie boimy się jednocześnie ambitnych wyzwań, w związku z czym chętnie podejmujemy się kompleksowej realizacji nawet najbardziej nietypowych projektów.

Ponad
270.000 produktów
dostępnych od ręki

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem w branży łożyskowej. Pierwsi w Polsce, na początku lat 90 zdobyliśmy zaufanie największego niemieckiego producenta łożysk i techniki liniowej – grupy Schaeffler, z którą współpracujemy do dziś. Jako autoryzowany dystrybutor takich marek jak INA, FAG, Optibelt czy HFB, w stałej ofercie posiadamy ponad 550.000 produktów, z czego 270.000 jesteśmy w stanie dostarczyć Ci jeszcze tego samego dnia, bezpośrednio z naszego magazynu.

By ułatwić dobór odpowiednich komponentów i usprawnić proces obsługi zamówień, uruchomiliśmy internetową platformę sprzedażową. Po zalogowaniu do systemu, zdobędziesz dostęp do pogrupowanej bazy produktów z bieżącymi stanami oraz aktualnymi cenami każdego z nich. W wygodny sposób dokonasz zamówienia, określisz miejsce dostawy, pod które w przeciągu maksymalnie 48h trafią wybrane przez Ciebie elementy.

Magazyn produktów FAG
Magazyn produktów Schaeffler

Stawiamy na
partnerstwo w biznesie

Jako partner techniczny, towarzyszymy naszym Klientom w ciągu całego procesu wdrożenia – aż do zastosowania konkretnych komponentów w maszynie czy kompleksowej instalacji. Dzięki takiemu podejściu, możemy zagwarantować techniczne i merytoryczne wsparcie na każdym etapie prac oraz dynamicznie reagować w razie potrzeby. Może jesteśmy w stanie Ci jakoś pomóc?

Hanna Ostapska
Prokurent  |

USŁUGI HEDAN

Zobacz jak możemy

wesprzeć Twoją pracę

POZNAJMY SIĘ

HEDAN to my

ZESPÓŁ

Renata Nowacka-Młynarkiewicz
Zarząd
Jerzy
Młynarkiewicz
Zarząd
Hanna
Ostapska
Zarząd
Kamil
Ostapski
Zarząd
Krzysztof
Skwara
Dział Sprzedaży
Marcin
Pliszka
Dział Sprzedaży
Szymon
Okulowski
Dział Sprzedaży
Paweł
Sandrowicz
Dział Sprzedaży
Katarzyna
Kocyba
Dział Sprzedaży
Ewelina
Zastróżna-Lehrman
Dział Sprzedaży
Konrad
Dudkiewicz
Dział Sprzedaży
Piotr
Wojnar
Dział Sprzedaży
Sebastian
Samborski
Dział Techniczny
Mateusz
Jakubowski
Dział Techniczny
Dominik
Szaszczak
Dział Techniczny
Tomasz
Kotleszka
Dział Techniczny
Bartosz
Kamiński
Magazyn
Tomasz
Kopeć
Magazyn
Grzegorz
Korecki
Magazyn
Krystian
Wiśniewski
Magazyn
Mateusz
Kotlarczyk
Magazyn
Katarzyna
Arthur
HR
Renata
Soroka
Księgowość
Renata
Matusz
Administracja

OUTSOURCING UTRZYMANIA RUCHU

Zróbmy to razem

Jesteśmy przekonani, że optymalne dostosowanie do siebie wszystkich systemów składowych maszyny, oraz stały monitoring jej funkcjonowania, pozwala osiągnąć największą efektywność produkcyjną, przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. W HEDAN wiemy jak skutecznie wykorzystywać nowoczesne rozwiązania technologiczne, dzięki którym przemysł rozwija się bezpieczniej, szybciej i taniej. Chętnie pomożemy Ci w tym procesie. Kompleksowo!

MAGAZYN INTERNETOWY HEDAN

Dobrze wiedzieć

PARTNERZY HEDAN

Zaufanie, które procentuje

Pozostańmy
w kontakcie

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

HEDAN Sp. z o.o.
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
tel.: +48 71 792 51 90
e-mail: biuro@hedan.pl

Adres rejestrowy:
ul. Godlewskiego 7A/2
54-609 Wrocław


    Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
    © Copyright 2023 HEDAN Sp. z o.o.

    Powered by: Pantoda Studio