STANOWISKO

Przedstawiciel Handlowy

MIEJSCE PRACY: Wybierz lokalizację poniżej
FORMA ZATRUDNIENIA: Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

 • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
 • Pozyskiwanie nowych klientów poprzez aktywne działanie w terenie
 • Wizyty u klientów
 • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
 • Monitorowanie poziomu cen, działań konkurencji, analiza rynku
 • Doradztwo i ofertowanie

Wymagania:

 • Wykształcenie średnie
 • Mile widziana znajomość branży narzędziowej i technicznej
 • Umiejętność współpracy z działami utrzymania ruchu i zakupów
 • Prawo jazdy kategorii B
 • Dobra znajomość środowiska Windows

Oferujemy:

 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie, obecnej na rynku od 30 lat
 • Atrakcyjne wynagrodzenie
 • Niezbędne narzędzia do pracy – samochód służbowy, laptop, telefon itp.
 • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
 • Bogaty program szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego

Dołącz do nas!

Jeżeli powyższa oferta wydaje Ci się interesująca i myślisz, że realizując się w ramach tych aktywności rozwiniesz skrzydła swojej kariery – wyślij do nas swoje CV. Chętnie zaprosimy Cię na kawę i wymienimy doświadczenia.

Click or drag files to this area to upload. You can upload up to 5 files.

Zapoznając się z poniższymi informacjami, prosimy o umieszczenie w przesyłanych do nas dokumentach rekrutacyjnych, następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w tym informacji wykraczających poza zakres danych wymaganych, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) RODO, a w zakresie wizerunku na podstawie art. 9 ust. 1 pkt. a) RODO, w celu uczestnictwa w procesie danej oraz przyszłych rekrutacji”.
 
Administratorem danych osobowych jest HEDAN Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. ul. Godlewskiego 7A/1, 54-609 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000121053.
Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych jest dobrowolne, choć niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. W przypadku powierzenia nam większego zakresu informacji niż wymagane w dokumentach rekrutacyjnych, będziemy je przetwarzać tylko jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia udzielonej zgody w dowolnym momencie co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu cofnięcia zgody należy skontaktować się z nami pod adresem: dane@hedan.pl
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres trwania procesu danej rekrutacji, po którego zakończeniu zostaną one trwale usunięte. Jeśli natomiast wyrazi Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych, innych rekrutacjach, dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia tych innych rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 12 miesięcy .
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, żądania usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. W celu realizacji powyższych uprawnień należy skontaktować się z nami pod adresem: dane@hedan.pl

ETAPY REKRUTACJI

Zobacz, jak wygląda
proces rekrutacji w HEDAN

Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczeń zawodowych z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

Skontaktujemy
się z Tobą telefonicznie

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

Zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne

Lubimy bezpośrednie relacje i chcemy poznać Cię osobiście. Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy, żebyś pokazał nam kim jesteś i co potrafisz.

Poinformujemy Cię o naszej decyzji

Ostatni etap to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeśli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Znajdź interesującą ofertę
i prześlij swoją aplikację

Menadżer Serwisu

Interesujesz się branżą usług przemysłowych w Polsce? Masz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży? Jeżeli w dodatku nie boisz się objąć samodzielnego stanowiska, lubisz częste wyjazdy i łatwo łapiesz dobry kontakt z ludźmi, to na pewno odnajdziesz się w roli menadżera serwisu w HEDAN. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

ZOBACZ OFERTĘ

Menadżer Produktu

Masz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży? Jesteś proaktywny i dobrze się czujesz w kontakcie z klientem? Jeżeli w dodatku nie obca jest Ci branża przemysłowa oraz jesteś gotowy na objęcie samodzielnego stanowiska, to na pewno odnajdziesz się w roli menadżera produktu. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

ZOBACZ OFERTĘ

Pozostańmy
w kontakcie

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

HEDAN Sp. z o.o.
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
tel.: +48 71 792 51 90
e-mail: biuro@hedan.pl

Adres rejestrowy:
ul. Godlewskiego 7A/2
54-609 Wrocław


  Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
  © Copyright 2022 HEDAN Sp. z o.o.

  Powered by: Pantoda Studio