KARIERA W HEDAN

Dołącz
do naszego
zespołu

Doceniamy to,
kim jesteś i co potrafisz

Imponuje nam Twoja wiedza, umiejętności i wartości, których szukamy w ludziach. Wierzymy jednocześnie, że będziesz czuł się z nami dobrze, a Twoja praca sprawi Ci przyjemność. Komunikuj nam otwarcie swoje potrzeby.

Nie istniejemy bez siebie i wspólnej kooperacji

Jesteśmy niczym żywy organizm i działamy jak system naczyń powiązanych. Sukces naszych projektów leży po stronie kooperacji i wspólnego rozwiązywania problemów. Nie bój się pytać, jednocześnie oferując wsparcie.

Nie będziemy trzymać Cię za rękę

Jesteśmy zwolennikami autonomii i wolności. Samodzielnie zarządzamy swoim czasem i obowiązkami. Nie bój się wołać o pomoc i pytać, ale nie oczekuj, że ktoś wykona Twoją pracę za Ciebie. Bądź pracowity i niezależny.

Nie boimy się szczerze rozmawiać

Potrzebujemy komunikacji, aby działać prawidłowo. Otwarcie rozmawiamy o potrzebach i problemach. Konstruktywną ocenę traktujemy jako cenną wiedzę. Zmieniaj nas na lepsze. Nie bój się mówić, co myślisz.

AKTUALNE OFERTY PRACY

Znajdź interesującą ofertę
i prześlij swoją aplikację

Przedstawiciel Handlowy

Jesteś w swoim żywiole, gdy rozmawiasz z potencjalnymi klientami? Znasz środowisko branży narzędziowej i technicznej? Jeżeli w dodatku uwielbiasz zmiany, wyjazdy i kontakt z człowiekiem, to na pewno odnajdziesz się na stanowisku przedstawiciela handlowego. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

ZOBACZ OFERTĘ

Pracownik Techniczno-Magazynowy

Szukasz stabilnej pracy magazynowej? Dobrze radzisz sobie z obsługą maszyn i urządzeń technicznych? Jeżeli w dodatku jesteś dokładny, sumienny i samodzielny, a praca wyłącznie w dni powszednie to coś, czego szukasz, to na pewno poczujesz się dobrze w HEDAN na stanowisku pracownika techniczno-magazynowego. Zobacz szczegóły oferty!

ZOBACZ OFERTĘ

Menadżer Produktu

Masz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży? Jesteś proaktywny i dobrze się czujesz w kontakcie z klientem? Jeżeli w dodatku nie obca jest Ci branża przemysłowa oraz jesteś gotowy na objęcie samodzielnego stanowiska, to na pewno odnajdziesz się w roli menadżera produktu. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

ZOBACZ OFERTĘ

Menadżer Serwisu

Interesujesz się branżą usług przemysłowych w Polsce? Masz kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży? Jeżeli w dodatku nie boisz się objąć samodzielnego stanowiska, lubisz częste wyjazdy i łatwo łapiesz dobry kontakt z ludźmi, to na pewno odnajdziesz się w roli menadżera serwisu w HEDAN. Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

ZOBACZ OFERTĘ

MOŻE TO WŁAŚNIE CIEBIE SZUKAMY?

Nie widzisz
oferty dla siebie?

Jeśli nie widzisz oferty, która Ci odpowiada, a jednak uważasz, że idealnie pasujesz do naszego zespołu –  skontaktuj się z nami i przekonaj nas, że to właśnie Ciebie szukamy.

ETAPY REKRUTACJI

Zobacz, jak wygląda
proces rekrutacji w HEDAN

Przeanalizujemy Twoje dokumenty aplikacyjne

Na wstępie analizujemy otrzymane dokumenty aplikacyjne pod kątem zgodności doświadczenia zawodowego z wymaganiami określonymi w ogłoszeniu o pracę na dane stanowisko.

Skontaktujemy
się z Tobą telefonicznie

Jeżeli Twoje zgłoszenie spełnia wymogi określone w ogłoszeniu, zadzwonimy do Ciebie, by podczas rozmowy dowiedzieć się więcej o Twoich kwalifikacjach i doświadczeniu.

Zaprosimy Cię na spotkanie rekrutacyjne

Lubimy bezpośrednie relacje i chcemy poznać Cię osobiście. Przy okazji rozmowy telefonicznej, umówimy się na spotkanie w naszej siedzibie. Pragniemy, żebyś pokazał nam kim jesteś i co potrafisz.

Poinformujemy Cię o naszej decyzji

Ostatni etap to wybór najlepszego kandydata. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić szczegółowo nasze wnioski i jeśli decyzja o Twoim przyjęciu jest pozytywna, zaprosimy Cię do współpracy.

Pozostańmy
w kontakcie

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

HEDAN Sp. z o.o.
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
tel.: +48 71 792 51 90
e-mail: biuro@hedan.pl

Adres rejestrowy:
ul. Godlewskiego 7A/2
54-609 Wrocław


    Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
    © Copyright 2022 HEDAN Sp. z o.o.

    Powered by: Pantoda Studio