INSPIRACJE HEDAN

Woda w smarze – jak temu zapobiec?

Zobacz jak w zakładzie objętym całodobową obsługą techniczną i z profesjonalnymi kartami smarowania nasza grupa serwisowa na przeglądzie rocznym natrafiła na wodę w smarze. Takich i innych problemów można uniknąć dzięki zastosowaniu punktowych smarownic inteligentnych z systemem OPTIME C1.

Woda w smarze - usterka 1
Woda w smarze - usterka 2

Inteligentny system
smarowania OPTIME C1

OPTIME C1 to bezprzewodowy i inteligentny system zarządzania gospodarką smarowniczą, dzięki któremu masz zawsze dostęp do informacji dotyczących ilości podanego czy znajdującego się jeszcze w zasobniku smaru, problemów ze smarowaniem oraz temperatury w węźle łożyskowym.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O OPTIME C1 >>

Mniej znaczy lepiej

Podobnie jak Schaeffler Technologies wyznajemy filozofię projektową, która polega na tym, że prostota i klarowność zastosowanych rozwiązań są zawsze korzystniejsze w porównaniu z rozbudowanymi systemami, wymagającymi specjalistycznej wiedzy do ich obsługi. Jesteśmy przekonani, że im mniej komponentów w danym rozwiązaniu, tym lepsza jakość, większe bezpieczeństwo i w rezultacie finalny efekt. System inteligentnych smarownic C1, jest właśnie odzwierciedleniem takiego rozwiązania.

Dariusz Roguski
Inżynier Sprzedaży  | +48 509 133 416

Wsparcie
serwisowe

Jeśli w trakcie prac diagnostycznych wykryjemy nieprawidłowości związane z pracą maszyn, niezwłocznie zaproponujemy Ci odpowiednie narzędzia, materiały eksploatacyjne i usługi, które pozwolą zapewnić szybkie i sprawne wykonanie prac montażowych. Jako wiodący dystrybutor w branży łożyskowej, zagwarantujemy bezpośredni dostęp do niezbędnych komponentów, które w razie potrzeby dostarczymy jeszcze tego samego dnia. Wszystko to z myślą o ograniczeniu do minimum wymaganych przestojów, obniżeniu kosztów konserwacji, a tym samym jak najszybszym przywróceniu dostępności Twoich maszyn.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ NASZYCH USŁUGACH SERWISOWYCH >>

MAGAZYN INTERNETOWY HEDAN

Dobrze wiedzieć

Pozostańmy
w kontakcie

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

HEDAN Sp. z o.o.
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
tel.: +48 71 792 51 90
e-mail: biuro@hedan.pl

Adres rejestrowy:
ul. Godlewskiego 7A/2
54-609 Wrocław


    Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
    © Copyright 2022 HEDAN Sp. z o.o.

    Powered by: Pantoda Studio