INSPIRACJE HEDAN

Wieczór pełen wspomnień

Wracając do słów Einsteina, zatrzymajmy się na chwilę na procesie zmiany. Ten według Einsteina jest motorem napędowym rozwoju, z czym zdecydowanie się zgadzamy. Myśląc o naszym rozwoju często sięgamy myślami wstecz, z uśmiechem na twarzy wspominając osoby, momenty i doświadczenia, z którymi mieliśmy okazję spotkać się w tym czasie. Dziś stanowią one integralną część naszego firmowego DNA – tego kim jesteśmy, jak myślimy i działamy.

Zmiany są integralną częścią naszej historii

Jesteśmy przekonani, że nie bylibyśmy w stanie osiągnąć poziomu rozwoju, który obecnie reprezentujemy bez szeregu zmian, odważnych decyzji i ogromnego wsparcia ze strony naszych partnerów. Ich wiara w to co robimy wielokrotnie dodawała nam skrzydeł i utwierdzała nas w przekonaniu, że warto je podejmować.

Jak wiele może się zmienić przez 30 lat?

W wizualnym obrębie naprawdę wiele! Pewne rzeczy są jednak niezmienne! Od samego początku naszej historii wierzymy w siłę ludzkiej relacji, otwartą komunikację i szczerość. To na ich bazie udało nam się wspólnie dojść do punktu w którym jesteśmy dziś.

To właśnie z okazji 30 lat naszej działalności, 18 listopada we wrocławskiej restauracji Pod Papugami, wspólnie z naszymi przyjaciółmi i partnerami z Schaeffler Schweinfurt, Schaeffler Polska i Optibelt oraz całym zespołem spotkaliśmy się, by godnie uczcić tę rocznicę! Pełen wspomnień wieczór, niekończące się rozmowy oraz przygotowana na tę okazję wystawa zdjęć, przeniosły nas wspomnieniami do najważniejszych i najszczęśliwszych chwil, stanowiących dziś 30 letnią historię HEDAN.

Najlepsze dopiero przed nami

Jesteśmy przekonani, że to nie ostatnia rocznica warta hucznego świętowania i za parę lat spotkamy się ponownie mogąc ponownie cieszyć się wspólnym towarzystwem. Tymczasem zachęcamy Was do obejrzenia obszernej fotorelacji i filmu z tego wydarzenia. Dziękujemy, że byliście z nami w tym dniu!

MAGAZYN INTERNETOWY HEDAN

Dobrze wiedzieć

Pozostańmy
w kontakcie

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

HEDAN Sp. z o.o.
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
tel.: +48 71 792 51 90
e-mail: biuro@hedan.pl

Adres rejestrowy:
ul. Godlewskiego 7A/2
54-609 Wrocław


    Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
    © Copyright 2022 HEDAN Sp. z o.o.

    Powered by: Pantoda Studio