INSPIRACJE HEDAN

System OPTIME
5 najważniejszych faktów

Dzięki nieskomplikowanej instalacji systemu OPTIME Schaeffler, w zaledwie kilka godzin możesz zrewolucjonizować swój park maszyn! Chcesz wiedzieć więcej na temat OPTIME? Zobacz 5 najważniejszych faktów, które zebraliśmy w tym artykule.

PIERWSZY FAKT

Tańsze niż manualna kontrola maszyn

Technicy utrzymania ruchu w dużych firmach mają na swojej głowie setki maszyn, a kontrolowanie na bieżąco wszystkich ich komponentów byłoby niewykonalne. Przez to każda, choćby niewielka usterka to przestój w produkcji, a co za tym idzie, tracony czas i pieniądze. Raz zainstalowany system OPTIME powiadamia o potencjalnej awarii nawet pięć tygodni przed jej wystąpieniem i pozwala ją wyeliminować zanim problem urośnie do zbyt dużych rozmiarów.

DRUGI FAKT

Wnioski
dostępne na wyciągnięcie ręki

Dzięki dedykowanej aplikacji i łatwej instalacji, system OPTIME zapewnia profesjonalną diagnostykę opartą na algorytmach i uczeniu maszynowym. Dostęp do raportów masz w dowolnym momencie i miejscu, za pośrednictwem aplikacji na urządzeniach mobilnych. W ten sposób możesz kontrolować nawet tysiące komponentów i wyłapywać nawet najmniejsze odstępstwa od normy.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ >>

 

TRZECI FAKT

Cenne dane w bezpiecznej chmurze

System OPTIME Schaeffler umożliwia rozpoczęcie monitorowania setek maszyn w ciągu zaledwie kilku godzin dzięki prostej instalacji plug & play. Inteligentne czujniki  zainstalowane w Twoim parku maszynowym, rejestrują i przesyłają do dedykowanej bazy danych bieżące parametry techniczne. Na ich podstawie w niemieckim centrum analiz Digital Service Schaeffler powstaje cyfrowy obraz Twoich maszyn, dzięki któremu będziemy w stanie kontrolować ich pracę i techniczny stan.

CZWARTY FAKT

Skuteczność na poziomie 99,99%

Przy liczbie 100 000 podłączonych sensorów, skuteczność wykrywania usterek wynosi 99,99%! Jest to wynik nieosiągalny nawet dla najbardziej zaangażowanego zespołu utrzymania ruchu. Wszystko dzięki zaawansowanym algorytmom i uczeniu maszynowemu. Bazując na raportach technicznych, możesz zaplanować konserwację maszyn w sposób łatwy i efektywny, bez konieczności zatrzymywania produkcji.

PIĄTY FAKT

HEDAN 4.0 wszystko w jednym miejscu

W ramach programu HEDAN 4.0 nasz zespół może wyposażyć Twoją firmę w system OPTIME, skonfigurować aplikację i przeszkolić zespół do pracy z nową technologią. Dzięki temu procesy staną się łatwiejsze i bardziej efektywne, a dodatkowo otrzymasz merytoryczne wsparcie HEDAN na każdym kroku.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ O HEDAN 4.0 >>

Rewolucja
pełna korzyści

Cyfrowa rewolucja i związany z nią monitoring wybranych komponentów czy nawet całych systemów przemysłowych, zwiększa wydajność maszyn i urządzeń. HEDAN aktywnie kształtuje tę cyfrową transformację. Ty również możesz skorzystać z naszych sprawdzonych rozwiązań 4.0. Chętnie przedstawię Ci konkretne korzyści wynikające z ich zastosowania. Jestem do Twojej dyspozycji.

Dominik Szaszczak
Dyrektor Techniczny  | +48 600 241 080

MAGAZYN INTERNETOWY HEDAN

Dobrze wiedzieć

Pozostańmy
w kontakcie

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

HEDAN Sp. z o.o.
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
tel.: +48 71 792 51 90
e-mail: biuro@hedan.pl

Adres rejestrowy:
ul. Godlewskiego 7A/2
54-609 Wrocław


    Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
    © Copyright 2022 HEDAN Sp. z o.o.

    Powered by: Pantoda Studio