WYDARZENIA HEDAN

Słoneczny dzień pełen innowacji

Przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia tygodniami, ale było warto! 14 lipca mieliśmy okazję wspólnie z Schaeffler Polska organizować branżowy event „Przemysł przygotowany na przyszłość” w naszej wrocławskiej siedzibie. Dopisała pogoda, prelegenci i, przede wszystkim, goście!

Porozmawiajmy o przemyśle

W ramach wydarzenia goście mogli wysłuchać prelekcji na sześć różnych tematów, między innymi: Smarownice automatyczne Schaeffler Concept, technika przemieszczeń liniowych czy łożyska wieńcowe INA. Wykłady odbywały się w niewielkich grupach, a prowadzący zadbali o to, by każdy mógł zadać pytanie i poszerzyć swoją wiedzę w danym temacie. Również w kuluarach odbywały się ożywione dyskusje oraz rzucane były pomysły na temat możliwości personalizacji pewnych procesów.

Schaeffler Lifetime Solution Truck

Wydarzenie było również okazją, by porozmawiać z przedstawicielami naszego wieloletniego partnera – firmy Schaeffler. A tematów było wiele! Przede wszystkim rozwiązania prezentowane w Schaeffle Lifetime Solution Truck, który stanął na naszym parkingu. Tam dowiedzieć można było się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach monitoringu maszyn, inteligentnych smarownicach z serii CONCEPT oraz narzędziach konserwacji. Nad wszystkim czuwał Przemysław Komada – inżynier sprzedaży i specjalista w obszarze zastosowań i eksploatacji łożysk, związany z Schaeffler od 15 lat.

Wszystko zostało w głowach

Całe wydarzenie zwieńczyliśmy wręczeniem certyfikatów uczestnictwa w warsztatach „Przemysł przygotowany na przyszłość”. Ale przecież nie o dyplomy tu chodziło! Jesteśmy przekonani, że ten dzień był pełen nowych doświadczeń, wymiany spostrzeżeń i dobrego networkingu. Dziękujemy wszystkim za obecność!

MAGAZYN INTERNETOWY HEDAN

Dobrze wiedzieć

Pozostańmy
w kontakcie

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

HEDAN Sp. z o.o.
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
tel.: +48 71 792 51 90
e-mail: biuro@hedan.pl

Adres rejestrowy:
ul. Godlewskiego 7A/2
54-609 Wrocław


    Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
    © Copyright 2022 HEDAN Sp. z o.o.

    Powered by: Pantoda Studio