INSPIRACJE HEDAN

Rozwiązania na miarę XXI wieku

W dzisiejszych czasach nie wystarczy po prostu prowadzić dobrze prosperującego biznesu. W świetle zmieniającego się klimatu i coraz większych problemów, jakich doświadcza nasza planeta, firmy muszą brać odpowiedzialność za to, co oferują. Dlatego w HEDAN zwracamy szczególną uwagę na to, jaki wpływ mają oferowane przez nas produkty i usługi na środowisko. Z roku na rok ulepszamy procesy, tak by nasi klienci mogli cieszyć się rozwiązaniami, które są dobre nie tylko dla ich firmy, ale także dla planety.

Trzymamy
rękę na pulsie

Od 30 lat, niezmiennie kładziemy nacisk na rozwój i bacznie obserwujemy zmieniającą się rzeczywistość. Potrzeby i oczekiwania klientów trzy dekady temu znacznie różniły się od tych dzisiejszych. Mając na uwadze ten fakt,  szczególną wagę przykładamy do rozmów i wsłuchiwania się w realne oczekiwania odbiorców naszych usług. Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, swoją uwagę skupiamy na minimalizowaniu  negatywnego wpływu na środowisko – zarówno w ramach własnego biznesu jak i u naszych klientów. Ograniczamy odpady i dążymy do zwiększania wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Jesteśmy transparentni, bo wierzymy, że jest to jedyny kierunek, w którym nowoczesny biznes powinien się rozwijać.

Stawiamy na
nowe technologie

Brak inwestycji w rozwój i nowe technologie oznacza regres  – to zdanie aplikuje się do wielu branż, z którymi pracujemy. Szukając nowych rozwiązań i implementując najnowsze technologie, zapewniamy naszym Klientom maksymalizację efektywności, często przy jednoczesnej redukcji kosztów. Tak jest w przypadku naszej Diagnostyki 4.0, która łączy w sobie rozwiązania, pomagające zautomatyzować procesy i zapobiec przestojom. Dzięki nowoczesnym czujnikom marki Schaeffler, parametry techniczne są przesyłane do bazy danych, która tworzy cyfrowy obraz maszyn, monitorując ich stan techniczny.

W zasięgu
jednego kliknięcia

Dziś wiele usług przenosi się do aplikacji mobilnych. Nic dziwnego, są łatwe w obsłudze i zawsze pod ręką! I nie inaczej jest z nami. Idąc z duchem czasu, w ramach Diagnostyki 4.0., wszystkie niezbędne dane o swoich maszynach, nasi klienci mają w swoim telefonie. Wysyłane są również do nich powiadomienia o potencjalnych awariach i przypomnienia o pracach konserwacyjnych. To duże ułatwienie, które sprawia, że prawdopodobieństwo poważnej usterki, która zatrzyma produkcję na godziny, spada do absolutnego minimum. I o to właśnie chodzi!

Analiza pracy maszyny w usłudze „ConditionAnalyzer” z wykorzystaniem czujników OPTIME Schaeffler
Zdalna kontrola parametrów pracy maszyn z wykorzystaniem SmartCheck Schaeffler

Porozmawiajmy
o Twojej firmie

Lubimy rozmawiać z biznesami, które mają otwarte głowy na świeże rozwiązania. Inspiruje nas to do tworzenia nowych projektów i daje ogląd na to, czego nowoczesne firmy potrzebują. Dlatego jeżeli chcesz porozmawiać o swoich potrzebach, oczekiwaniach albo poznać detale naszej oferty, skontaktuj się z naszym działem obsługi. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!

Dominik Szaszczak
Dyrektor Techniczny  | +48 600 241 080

MAGAZYN INTERNETOWY HEDAN

Dobrze wiedzieć

Pozostańmy
w kontakcie

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

HEDAN Sp. z o.o.
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
tel.: +48 71 792 51 90
e-mail: biuro@hedan.pl

Adres rejestrowy:
ul. Godlewskiego 7A/2
54-609 Wrocław


    Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
    © Copyright 2022 HEDAN Sp. z o.o.

    Powered by: Pantoda Studio