INSPIRACJE HEDAN

Usługa
HEDAN 4.0
krok po kroku

Prowadząc firmę, codziennie stajesz przed wyzwaniami i szukasz rozwiązań, dzięki którym realizowane procesy stają się bardziej efektywne i zrównoważone. By osiągnąć ten cel musisz stale nadążać za zmieniającymi się technologiami i oczekiwaniami, które stawia przed Tobą coraz prężniej rozwijająca się branża. W HEDAN pomagamy w tym procesie, oferując kompleksowym outsourcingiem usług dla działów utrzymania ruchu – HEDAN 4.0. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojego biznesu!

Outsourcing usług z zakresu utrzymania ruchu

Programu wsparcia technicznego HEDAN 4.0, powstał na bazie realnych potrzeb Klientów, z którymi już od ponad 30 lat zmieniamy obliczę polskiego przemysłu. W ramach tej usługi kompleksowo zaopiekujemy się Twoim parkiem maszynowym i zadbamy o jego sprawne funkcjonowanie oraz bezpieczeństwo. Dzięki temu ograniczysz koszty ponoszone na pracowników utrzymania ruchu do podstawowego minimum. Zobacz jakie wsparcie uzyskasz w ramach outsourcingu utrzymania ruchu HEDAN:

Autonomiczne
systemy diagnostyczne

W dużych firmach, często trudno jest kontrolować stan techniczny maszyn na bieżąco. Jest to kosztowne, dlatego niewielkie uszkodzenia mechaniczne są dostrzegane dopiero, gdy powstanie poważna usterka, która zatrzyma lub utrudni produkcję. W HEDAN wiemy jak rozwiązać ten problem w sposób szybki i łatwy! W ramach abonamentowego programu wsparcia technicznego HEDAN 4.0, w pierwszej kolejności zaimplementujemy w Twoim środowisku bezprzewodowe rozwiązania IoT (OPTIME, ProLink, SmartCheck). Dzięki tym inteligentnym czujkom firmy Schaeffler, uzyskamy możliwość stałego monitoringu pracy maszyn i oceny ich stanu technicznego. Wykorzystując narzędzia diagnostyki online, będziemy w stanie nawet z kilkutygodniowym wyprzedzeniem poinformować Cię o ewentualnych potrzebach serwisowych i niezbędnych konserwacjach.

Automatyczne
smarownice z serii
Schaeffler CONCEPT

Wiesz ile usterek można by uniknąć, gdyby maszyny były poprawnie smarowane? My wiemy, 80%! To naprawdę duża liczba i cieszymy się, że w ramach HEDAN 4.0 oferujemy rozwiązanie, które pomoże zapobiec lub zminimalizować możliwość awarii w Twojej firmie. Polega ono na montażu specjalnie skonfigurowanych pomp z odpowiednio dobranym środkiem smarnym. Po zainstalowaniu systemu przez naszych specjalistów, cały proces jest w pełni automatyczny. Eliminuje potrzebę zatrzymywania maszyn na czas serwisu, a jedyna asysta, jakiej system będzie wymagać, to wymiana kartridża raz na parę miesięcy.

Dwupunktowa, automatyczna smarownica Schaeffler CONCEPT 2
Ośmiopunktowa, automatyczna smarownica Schaeffler CONCEPT 8

Dostosujemy się
do Twoich potrzeb

Każdy program obsługi, w pierwszej kolejności dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Dążymy do jak najszerszego wykorzystania naszego wsparcia technicznego, tak by odciążyć maksymalnie Twoje zasoby, redukując jednocześnie ich koszt do minimum. Dzięki takiej strategii pracy zoptymalizujesz procesy produkcyjne i zwiększysz wydajność swoich maszyn i urządzeń. Chętnie przedstawię Ci ofertę, która pozwoli zrealizować ten cel – odezwij się do mnie.

Paweł Marek
Dyrektor Zarządzający  | +48 516 085 630

Wsparcie
serwisowe

Jeśli w trakcie prac diagnostycznych wykryjemy nieprawidłowości związane z pracą maszyn, niezwłocznie zaproponujemy Ci odpowiednie narzędzia, materiały eksploatacyjne i usługi, które pozwolą zapewnić szybkie i sprawne wykonanie prac montażowych. Jako wiodący dystrybutor w branży łożyskowej, zagwarantujemy bezpośredni dostęp do niezbędnych komponentów, które w razie potrzeby dostarczymy jeszcze tego samego dnia. Wszystko to z myślą o ograniczeniu do minimum wymaganych przestojów, obniżeniu kosztów konserwacji, a tym samym jak najszybszym przywróceniu dostępności Twoich maszyn.

Konserwacja
narzędzi

Narzędzia powinny być konserwowane w regularnych odstępach czasu. Zapewnia to ich wysoką jakość pracy i przedłuża żywotność.  Nasi certyfikowani serwisanci, znają te urządzenia doskonale i w ramach świadczonych usług w razie potrzeby naprawią, dokonają konserwacji, a następnie skalibrują każdy z nich.

Montaż i demontaż łożysk tocznych

Oferujemy swoje profesjonalne wsparcie w kompleksowym montażu i demontażu łożysk tocznych, występujących w większości maszyn i urządzeń dostępnych na rynku. Nasz wykwalifikowany zespół doświadczonych praktyków, gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo pracy i sprawną obsługę serwisową.

Dobór i wymiana środków smarnych

W ramach prac serwisowych oferujemy dobór i wymianę smarów w łożyskach, wraz z ich właściwym nałożeniem. Wcześniej dokonamy niezbędnych obliczeń, które pozwolą dobrać odpowiedni środek smarny zapewniający najwyższą wydajność i żywotność łożysk tocznych oraz jednostek liniowych.

Wsparcie
merytoryczne

Dobrze wyszkoleni pracownicy zwiększają wydajność, jakość i bezpieczeństwo procesów, których są integralną częścią. W HEDAN jesteśmy świadomi jak istotne znaczenie ma to dla prawidłowego rozwoju każdego projektu. W związku z tym, z chęcią przekażemy Ci naszą praktyczną wiedzę i doświadczenie, które pozwolą jeszcze lepiej realizować cele produkcyjne, zwiększając ich efektywność, często przy jednoczesnej minimalizacji kosztów.

Widzisz realne korzyści z wykorzystania HEDAN 4.0 w swoim środowisku? Potrzebujesz więcej informacji? Porozmawiajmy o tym, co możemy zrobić dla Twojego biznesu! Skontaktuj się z nami lub zobacz więcej szczegółów tutaj >>

MAGAZYN INTERNETOWY HEDAN

Dobrze wiedzieć

Pozostańmy
w kontakcie

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

HEDAN Sp. z o.o.
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
tel.: +48 71 792 51 90
e-mail: biuro@hedan.pl

Adres rejestrowy:
ul. Godlewskiego 7A/2
54-609 Wrocław


    Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
    © Copyright 2023 HEDAN Sp. z o.o.

    Powered by: Pantoda Studio