Słoneczny dzień pełen innowacji

Przygotowywaliśmy się do tego wydarzenia tygodniami, ale było warto! 14 lipca mieliśmy okazję wspólnie z Schaeffler Polska organizować branżowy event „Przemysł przygotowany na przyszłość” w naszej wrocławskiej siedzibie. Dopisała pogoda, prelegenci i, przede wszystkim, goście!... Czytaj więcej..

Spotkajmy się już 14 lipca

Wyobraź sobie, że możesz skoncentrować się na innych obowiązkach, nie martwiąc się przestojami i wiążącymi się z nimi kosztami. Chcielibyśmy osobiście pokazać Ci, jak można zastosować innowacyjne rozwiązania technologiczne w Twojej firmie. Odwiedź nas podczas eventu "Przemysł prz... Czytaj więcej..

Woda w smarze – jak jej uniknąć?

Zobacz jak w zakładzie objętym całodobową obsługą techniczną i z profesjonalnymi kartami smarowania nasza grupa serwisowa na przeglądzie rocznym natrafiła na wodę w smarze. Takich i innych problemów można uniknąć dzięki zastosowaniu punktowych smarownic inteligentnych z systemem OPTIM... Czytaj więcej..

Wieczór pełen wspomnień

Albert Einstein mawiał, że „Świat, jaki stworzyliśmy, jest procesem naszego myślenia. I nie można go zmienić bez zmiany naszego myślenia. Słowa te doskonale odzwierciedlają proces, którego jesteśmy integralną częścią - 30 lat historii HEDAN. Historii, której od początku przyświe... Czytaj więcej..

Rozwiązania na miarę XXI wieku

W HEDAN zwracamy uwagę na to, co w dzisiejszych czasach jest najważniejsze - wydajność, efektywność, ale również ekologię. Zobacz z jakich rozwiązań i technologii korzystamy oraz jak realnie wpływają one na poprawę sprawność procesów produkcyjnych.... Czytaj więcej..

System OPTIME – 5 najważniejszych faktów

Dzięki nieskomplikowanej instalacji systemu OPTIME Schaeffler, w zaledwie kilka godzin możesz zrewolucjonizować swój park maszyn! Chcesz wiedzieć więcej na temat OPTIME Zobacz 5 najważniejszych faktów, które zebraliśmy w tym artykule.... Czytaj więcej..

Pozostańmy
w kontakcie

Masz dodatkowe pytania lub potrzebujesz wsparcia z naszej strony? Zadzwoń, odwiedź nasze biuro lub napisz wiadomość korzystając z formularza.

HEDAN Sp. z o.o.
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
tel.: +48 71 792 51 90
e-mail: biuro@hedan.pl

Adres rejestrowy:
ul. Godlewskiego 7A/2
54-609 Wrocław


    Materiały multimedialne dzięki Schaeffler Technologies AG & Co. KG
    © Copyright 2022 HEDAN Sp. z o.o.

    Powered by: Pantoda Studio